zaloguj
Recepta na brak pogody czyli różnorodne atrakcje w jednym budynku.

Recepta na brak pogody czyli różnorodne atrakcje w jednym budynku.

W Międzyzdrojach nawet gdy pogoda nie dopisze na pewno nie będziemy się nudzić! W budynku przy ulicy Bohaterów Warszawy 19, każdy znajdzie jakąś atrakcje dla siebie. W jednym miejscu mamy do dyspozycji Planetarium, gabinet figur woskowych, kino Eva oraz wystawę doświadczeń interaktywnych- Eureka.

Oko w oko z idolem czyli gabinet figur woskowych.

Wizyta w Międzyzdrojach to niepowtarzalna okazja by odwiedzić znany w całej Polsce gabinet figur woskowych. Wystawa cieszy się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród dzieci jak i dorosłych. Tylko tutaj mamy okazję stanąć oko w oko z Kleopatrą, Shrekiem czy Angeliną Jolie.

Co więcej spotkanie to możemy uwiecznić na pamiątkowej fotografii. W muzeum znajduje się prawie 100 figur woskowych, nie tylko znanych sportowców, aktorów czy postaci z kreskówek, ale też osobistości ze świata polityki.

Bilet normalny kosztuje 15 zł, a ulgowy 12zł. Zwiedzanie odbywa się w godzinach 10-20 w lipcu i sierpniu, od 10-18 od maja do września , od października do kwietnia od 10-16.

Wszechświat na wyciągnięcie ręki czyli Planetarium w Międzyzdrojach.

Pod tym samym adresem znajduje się kolejna niezwykła atrakcja- Planetarium. Któż z nas nie marzył kiedyś o locie w kosmos?

Planetarium odkrywa przed nami zupełnie nowe możliwości, wystarczy rozsiąść się w fotelu.. i spojrzeć w niebo! Do wyboru mamy szereg rozmaitych seansów takich jak tajemnice gwiazdy betlejemskiej , microkosmos czy cuda wszechświata. Każdy z nich zabierze nas w niezwykłą podróż, która na długo pozostanie w naszej pamięci.

Wspaniała atrakcja o niekwestionowanych walorach edukacyjnych.

Bilet normalny kosztuje 15zł, a ulgowy 10 zł.

Coś dla amatorów sztuki filmowej czyli kino Eva.

Będąc na wakacjach w Międzyzdrojach, warto spróbować czegoś nowego i zamiast do ogólnodostępnych w całym kraju multipleksów, wybrać się do kameralnego kina Eva. W swym repertuarze kino posiada zarówno popularne kinowe hity jak i filmy bardziej ambitne.

Bilety normalne kosztują 18 zł, a ulgowe 14zł.

Nauka poprzez zabawę- witajcie w Eurece!

Wszystkich, którzy czas wolny chcą wykorzystać w maksymalny sposób, również do poszerzania swojej wiedzy, zapraszamy na wystawę interaktywnych doświadczeń w Eurece. Znajduje się tu wiele intrygujących gadżetów, które w prosty, ale i ciekawy sposób wprowadzą nas w trudne zagadnienia fizyki. Wystawa interesuje, uczy i bawi , bez względu na wiek, a więc czego chcieć więcej?

Strony www dla pensjonatów, hoteli, apartamentów
Strony www dla pensjonatów, hoteli, apartamentów

Mapa strony
Świnoujście noclegi