zaloguj
Regulamin

Regulamin

Regulamin portalu miedzyzdroje24.pl

1. Portal turystyczny o adresie miedzyzdroje24.pl umożliwia zamieszczanie informacji o ośrodkach wczasowych i udostępnianie ich internautom. Celem portalu jest zbieranie i udostępnianie danych obiektów wczasowych w Polsce. Zgromadzone dane mogą być wykorzystane do promocji ofert poprzez wyświetlanie ich na innych serwisach naszej firmy.

2. Portal jest prowadzony przez firmę:

SSI – Łukasz Trzaskowski
Szczecin ul. Firlika 20
Nip: 955-190-00-17
www.ssi.com.pl

3. Kontakt z właścicielem portalu jest możliwy poprzez:
Email: ssi@ssi.com.pl
Tel. 91 88 77 935
Tel. 501 705 751

4. Rejestracja w portalu oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

5. Dodanie informacji odbywa się po wypełnieniu formularza na podstronie „Dodaj ofertę”.
Aby można było poprawnie przeprowadzić procedurę dodania obiektu, konieczne będzie rejestracja i założenie konta użytkownika, dzięki któremu można będzie zarządzać ogłoszeniem oraz dokonywać opłat.

6. Dane przekazywane podczas rejestracji oraz inne dane osobowe, które są zbierane od użytkowników podczas korzystania z portalu, są gromadzone i wykorzystywane zgodnie z zasadami zawartymi w naszej Polityce Prywatności oraz Ustawie o ochronie danych osobowych.

7. Prawa i możliwości użytkowników portalu:
- użytkownik po rejestracji zobowiązuje się na dostarczanie poprawnych i rzetelnych informacji o sobie i swoim obiekcie,
- użytkownik dodając informację o obiekcie deklaruje że posiada prawa autorskie do przekazywanych informacji, zdjęć i nie narusza praw osób trzecich do przekazywanych materiałów,
- użytkownik zobowiązuje się do przechowywania swoich danych dostępowych do portalu w tajemnicy i chronić je przed dostępem osób do tego nieuprawnionych,
- użytkownik rejestrując się w serwisie wyraża zgodę na przesyłanie informacji (poprzez pocztę elektroniczną na adres podanych podczas rejestracji) związanej z portalem i działalnością właściciela portalu.

8. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za informację i materiały zamieszczane przez użytkowników (min: treści ogłoszeń, dane teleadresowe, zdjęcia, linki do innych serwisów, wpisy na forum).

9. Jeżeli według Państwa prawa autorskie, prawa własności intelektualnej zostały w jakikolwiek sposób bądź w jakiejkolwiek formie naruszone na portalu prosimy o zgłoszenie tego faktu .

10. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowicie lub czasowo dodanie ogłoszenia, właściciel portalu zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia - o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Zamawiającego.

11. Właściciel portalu zastrzega sobie prawo do wstrzymania publikacji ogłoszenia wzbudzających wątpliwości.

12. Właściciel portalu zastrzega sobie wyłączne prawo do wprowadzania zmian na portalu oraz w regulaminie w dowolnym czasie bez potrzeby informowania użytkowników.

13. Opłaty za dodanie ogłoszeń są podane w złotych polskich i zawierają VAT (ceny brutto).

14. Właściciel portalu wystawia fakturę VAT na zamówioną usługę. 

Strony www dla pensjonatów, hoteli, apartamentów
Strony www dla pensjonatów, hoteli, apartamentów

Mapa strony
Świnoujście noclegi